LETÁKY - VIZITKY - POZVÁNKY SAMOLEPKY - BANNERY POLEPY VÝLOH - POLEPY AUT PODLAHOVÁ GRAFIKA - TAPETY OBRAZY - FOTOKALENDÁŘE VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE
since 2000

kalendář TOPLAC 2016

Společnost Toplac se již několik let prezentuje u svých zákazníků zajímavou formou - originálně nafoceným nástěnným kalendářem. Produkcí a kompletní výrobou pověřila v roce 2015 naši společnost, která navrhla koncept retro kalendáře, zapadajícího do požadavku zákazníka. A to fotit v prostředí autolakovny, pro které dodává své produkty. Produkce obnášela několik kroků. Zajištění zajímavých exponátů ze světa automobilů si vzal na svá bedra přímo zadavatel. Fotograf Luděk Šipla pověřený přípravou projektu navrhl scény a zajistil kostýmy a rekvizity. A po výběru vhodných modelek zbývalo jediné. Strávit příjemný víkend, nafotit několik set záběrů a vybrat z nich 13 nejlepších. Výsledné dílo spatřilo světlo světa na konci října a bylo distribuováno do několika zemí Evropy.

potřebujete firemní kalendář a nemáte fotky?

připravíme vám celý projekt od nafocení až po výrobu

Scénář, casting, lokace, rekvizity, fotograf, grafická příprava, korektury, tisk, balení, expedice. To jsou v kostce vyjmenované kroky od myšlenky až po dodání zcela originálního firemního kalendáře.

 

Neváhejte a obraťte se na nás: +420 284 814 017 nebo print@go4print.eu

focením to začne, grafikou pokračuje a tiskem končí